امداد خودرو مرند

امداد خودرو مرند

درخواست امداد

امداد خودرو مرند – امداد خودروی جاده ای شبانه روزی

Marand car rescue – 24/7 roadside assistance

امداد خودرو مرند، یکی از شرکت‌های برجسته با سابقه در حوزه خدمات امدادی است. ما با شماره 90005163 به صورت 24 ساعته و با قیمت‌های اتحادیه، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستیم. می‌توانید از خدمات امداد خودروی کشوری و تعمیرات در محل، در امداد خودرو 24 ساعته در تمامی شبانه‌روزها و هفت روز هفته استفاده کنید. خدمات امداد خودرو مرند شامل خودروبری، حمل خودرو، ماشین‌بری، حمل با جرثقیل و یدک‌کش در مرند و هر آنچه که به آن نیاز دارید، می‌باشد. ما همیشه در هر زمانی به همراه شما هستیم و آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستیم.

یدک کش آذربایجان شرقی
یدک کش مرند

درخواست امدادخودرو در مرند

Request for car assistance in Marand

برای درخواست امداد خودرو در مرند، به راحتی می‌توانید با تماس به شماره تماس این شرکت و اعلام مکان خود، مشکل خود را در اسرع وقت حل کنید. خدمات مکانیکی سیار در امداد خودروی مرند، شامل راه‌حل‌هایی برای رفع مشکل خودروی شما است. ما به شما پیشنهاد می‌دهیم از مراکز امداد خودروی مرند استفاده کنید، که تیم تخصصی مکانیک سیار در آن‌ها خدمات ارائه می‌دهند. عبارتند از:

 • امداد باتری
 • تعویض روغن
 • تعویض قطعات یدکی خودرو
 • تعویض لنت ترمز
 • پنچرگیری و تعویض لاستیک خودرو
 • تعمیر و تعویض چراغ های خودرو در محل
 • تعویض تسمه تایم خودرو
 • سوخت رسانی در جاده ها
 • تعمیرات برق خودرو

تیم حرفه‌ای و ماهر مرکز امداد خودرو مرند، تمامی خدمات را ارائه می‌دهد. این واحد آماده ارائه خدمات در طول شبانه‌روز به عموم مردم با قیمت مناسب و گارانتی کار می‌باشد.

امدادخودرو آذربایجان شرقی
امدادخودرو مرند

شماره تماس امداد خودر جاده ای مرند

شماره امداد خودرو مرند: 90005163

تلفن خودروبر مرند: 90005163

شماره حمل خودرو مرند: 90005163

امداد خودرو مرند

Emdad khodro Marand

سید مهدی حسینی رئیس انجمن صنفی امداد خودرو کشور: در جست و جوی امداد خودرو در موتورهای جستجو مانند گوگل مواظب افراد سود جو باشید. بعضی از وب سایت های اینترنتی معتبر نبوده و امداد رسانی از سوی افراد وابسته به این سایت ها صرفا به منظور سود جویی و دریافت مبالغ چندین برابری می باشد. از این رو به هنگام مراجعه امدادگر به محل برچسب کیو آر کد موجود بر روی خودروی امدادگر توجه نمایید. و با اسکن این کیو آر کد با توجه به سایت استعلام امدادگران ایران از صحت مشخصات فردی و خودروی امدادگر مربوطه مطمئن شوید.
امداد خودرو تبریز (امدادخودرو کشوری) دارای مجوز رسمی خدمات امـدادی برای ساماندهی و بهبود خدمات به مشتریان است. مجموعه حمل خودرو مرند عضو تعاونی امداد خودرویی کشوری و همچنین انجمن صنفی شرکت های امداد خودرویی کشور می باشد.

خودرو بر آذربایجان شرقی
خودرو بر مرند

در چه مواقعی نیاز به تماس با امداد خودرو پیدا خواهیم کرد؟

Contact car assistance

هنگامی که ماشین شما به هر دلیلی خاموش می‌شود یا قابل حرکت نیست، نیاز به خدمات امداد رسانی یا خودروبری دارید. امداد خودرو مرند با ارائه خدمات گسترده در سطح شهر، در تمام زمان‌ها و ساعات شبانه‌روز، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است و سعی می‌کند در کمترین زمان ممکن مشکل شما را حل کند.

همانطور که قبلاً اشاره شد، حمل خودرو مرند یکی از نمایندگی‌های با سابقه در ارائه خدمات امداد رسانی در مرند است. تجهیزات و سیستم‌های استفاده شده توسط این شرکت، از قطعات با کیفیت و استاندارد بازار تأمین شده‌اند و تمامی خدمات ارائه شده توسط آن‌ها تاییدیه اتحادیه امداد رسانی کشور را دریافت کرده‌اند.

خدمات خودروبر مرند

Transport services of Marand

خدمات خودروبر مرند عبارتند از:

 • ماشین بر خودروهای وارداتی صفر کیلومتر به مراکز تعویض پلاک و شماره گزاری.
 • حمل اتومبیل های مسابقه .
 • حمل و نقل خودرو های لوکس و لاکچری با رعایت اصول مربوطه.
 • امداد رسانی خودروهای نیاز به تعمیر به نمایندگی و تعمیرگاه های مجهز و معتبر.
 • حمل ماشین های تصادفی به مراکز بیمه .
خودروبر آذربایجان شرقی
خودروبر مرند

اهمیت چکاپ خودرو در مرند

بررسی خودرو قبل از حرکت یکی از مهمترین مواردی است که باید قبل از شروع سفر، به خصوص در جاده‌ها، به آن توجه کنید. بهترین روش برای انجام چکاپ خودرو قبل از سفر، مراجعه به یک تعمیرکار است. گاهی در شهر، مشکل فنی در خودرو قابل مشاهده نیست، اما با ورود به جاده و تحت فشار سرعت، شرایط آب و هوا، و مدت زمان طولانی حرکت در جاده، خودرو ممکن است مشکل داشته باشد و متوقف شود.

بنابراین، برای پیشگیری از مشکلات احتمالی، قبل از سفر اقدامات لازم را انجام دهید تا خودرو در طول سفر با مشکل مواجه نشود. در ادامه، به بررسی اقدامات لازم قبل از سفر می‌پردازیم.

نکاتی که  متخصصین خودرو بر باید بدانند:

سرعت مناسب خودروبر

برای کنترل مناسب خودرو در هنگام برخورد با پیچ و مواقعی که در چهارراه قرار می‌گیرد، خودرو باید سرعت مناسبی داشته باشد.

عدم انجام حرکات مارپیچی و غیر منتظره

اگر راننده خودروبر به دلایلی مارپیچی حرکت کند و آگهی کافی نداشته باشد، باید منتظر یک حادثه خطرناک و آسیب‌زا باشد. این موضوع به ویژه برای خودروبرهای سبک، که انجام این حرکات عواقب خطرناک‌تری را به همراه دارد، بیشتر اهمیت می‌یابد.

تقسیم  بار خودرو با توجه به وزن خودرو

یکی از موارد بسیار مهم و ضروری که در زمان حمل خودرو باید رعایت شود، تقسیم بار خودرو است. به این معنی که باری که قرار است انتقال داده شود، باید وزن مناسبی برای خودروبر داشته باشد و در مکان مناسبی قرار گیرد تا در حین حرکت به اطراف منحرف نشود.

تنظیم کردن آینه و شعاع خودرو بر

راننده خودروبر باید آینه‌ها را به نحوی تنظیم کند که دید مناسبی به خودرویی که در حال حمل آن است داشته باشد و همچنین بتواند ماشین‌های پشت سر را به خوبی مشاهده کند.

توجه کردن به پیچ ها

راننده خودروبر حتما باید به پیچ‌ها توجه کند تا در مواجهه با پیچ‌های تند و خطرناک، بتواند خودرو را به خوبی کنترل کند.

در صورتی که خودرو به هر دلیلی خاموش شود یا نتوانید آن را حرکت دهید، نیاز به خدمات امداد رسانی یا جابجایی خودرو خواهید داشت. خدمات امداد رسانی مرند با گسترده‌ترین خدمات در سطح شهر، در تمام زمان‌ها و در هر ساعتی از شبانه روز، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است. ما سعی می‌کنیم مشکل شما را در کمترین زمان ممکن برطرف کنیم.

حمل خودرو مرند از قدیمی‌ترین شرکت در زمینه ارائه خدمات امداد رسانی در مرند است. تجهیزات و سیستم‌های استفاده شده توسط این شرکت، از قطعات با کیفیت و مطابق با استانداردهای بازار ساخته شده‌اند و تمامی خدمات ارائه شده توسط ما تاییدیه اتحادیه امداد رسانی کشور را دریافت کرده‌اند.

ماشین بر آذربایجان شرقی
ماشین بر مرند

هزینه خدمات امدادی و حمل و نقل خودرو

هزینه خدمات امدادی و حمل و نقل خودرو به چندین عامل بستگی دارد که عبارتند از:

قیمت خدمات امدادی و حمل و نقل خودرو به چندین عامل بستگی دارد. این عوامل شامل نوع ماشین استفاده شده برای حمل خودرو، نوع خودروی حمل شونده، مسافتی که سرویس حمل و نقل طی می‌کند و هزینه بیمه نامه اتومبیل حمل شونده است.

به طور کلی، هزینه خدمات امدادی و حمل و نقل خودرو بستگی به این عوامل دارد و ممکن است متغیر باشد.

هنگام یدک کش و حمل خودرو بهتر است که به نکات زیر توجه کنیم:

Car towing in Marand

 • ماشین یدک کش را چک کنید.
 • باد لاستیک ها را تنظیم کنید.
 • اتصلاتی که جهت حمل خودرو صورت گرفته است را چک کنید.
 • با آرامش کامل رانندگی کنید.
 • با سرعت مطمئنه حرکت کنید.
 • توزیع بار در یدک کش.

این شرکت با سابقه‌ای طولانی در زمینه امدادرسانی خودروها، بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات را به مشتریان ارائه می‌دهد و در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکلات آنها را حل می‌کند. به همین دلیل، در مواقع ضروری که به خدمات امدادرسانی فوری برای خودرو نیاز دارید، توصیه می‌شود با این شرکت تماس بگیرید.

موقعیت مکانی شهر مرند استان آذربایجان شرقی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *